/   Svátek má:
 

Stalo se...

Dobříšský Orel slavil 100 let

Ve dnech 18.- 25.10.2009 slavili dobříšští orlové 100 let od vzniku zastřešující křesťanské tělovýchovné organizace Orel. Celý týden se sportovalo a všichni si akci náramně užili.

V neděli 18.10. byly oslavy zahájeny tříhodinovým cvičením v městské sportovní hale. Více než osmdesáti cvičenkám přijeli zacvičit jedni z nejlepších lektorů aerobiku u nás- Vladimír Valouch, trojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku a Tomáš Dědič. Jejich cvičení bylo nabité energií od začátku až do konce. Starosta jednoty Orel Dobříš bratr Stanislav Vejvar připomenul na začátku akce okolnosti vzniku a historii organizace. O přestávkách zpestřily program členky závodního aerobiku Orla Dobříš, které z podzimních závodů přivezly dvě bronzové medaile. Sklidily velký potlesk.

Od pondělí 25.10. pak probíhal v orlovně týden cvičení úplně zdarma pro všechny. Členové Orla i veřejnost si mohli vyzkoušet netradiční lekce jako například: funky aerobik, Gymstick, Zumbu, in line step nebo double aerobik. Nejmladšími cvičenci byly děti okolo jednoho roku, které se zúčastnily cvičení Hrátky s batolátky. Sobotní program pak patřil pouze dětem, které si zařádily při Zumbě Kids a hip-hopu. Během šesti dnů se v orlovně vystřídalo na 250 dospělých a 140 dětí.

Celý týden doslova praskala orlovna ve švech. Užili jsme si spoustu zábavy a už teď se těšíme na další podobná setkání v orlovně na Dobříši!

Klára Jandová, Orel Jednota Dobříš


© 2013 Orel župa Svatováclavská | webmaster |
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat