/   Svátek má:
 

Stalo se...

4. ročník Vánočního závodu a exhibice v aerobiku Aerobik studia Orel Dobříš

Druhou adventní neděli se v Dobříšské hale uskutečnil 4. ročník vánočního závodu a exhibice v aerobiku, který tradičně pořádal závodní oddíl Aerobik studia Orel Dobříš.

V nabitém dopoledním programu se postupně představily všechny děti, které orlovnu pravidelně navštěvují v kurzech dětského aerobiku a v oddílu závodního aerobiku.

Nejmladší účastníci, kteří pod vedení Denisy Havlíčkové a Martiny Kočové předvedli krásné vystoupení „ Malé kotě“, byli naši předškoláci ve věku od 3 do 6 let.

Během celé sportovně-vánoční akce diváci mohli zhlédnout více jak 10 vystoupení, mezi které patřila ukázka sestavy závodní přípravky ( děti 5-7 let), s níž se děti v lednu chystají na jejich zcela první závod, nebo struhující vystoupení Wellness teamu (26 a více let), který na letošní úspěšnou sezónu připravila trenérka Hedvika Kloudová.

Divácky velmi zajímavým se stal boj o „nejlepší aerobiku“. Diváci sami rozhodli která z volných sestav závodnic, je nejvíce zaujala a tím tak ovlivnili celkové pořadí. Děti závodili ve třech odvětvích. První byly dovednostní disciplíny, které si závodníci splnily již předem, dále následovalo cvičení podle lektorky Markéty Vodenkové a již zmiňované předvedení vlastních sestav. Nejúspěšnějšími v celém klání se staly Aneta Korbová v Kategorii děti ( 8-10 let), Veronika Fojtíková v kategorii kadeti (11-13 let) a v nejstarší kategorii junior 14 – 17 let zvítězila Anna Durajová.

Vrcholným vystoupením celého programu bylo vystoupení všech 150 účasníků exhibice od našich nejmenších až po seniorský team spolu s Wellness.

Všechny závodníky a vystupující přišlo do dobříšské haly podpořit kolem 300 diváků z řad rodičů, přátel a příznivců aerobiku.

Aerobik studio Orel Dobříš děkuje všem partnerům, kteří tuto akci podpořili, jmenovitě:

Křesťanské sportovní organizaci Orel, Městu Dobříš, stavební společnosti Bumba spol. s.r.o.. A dále partnerům, kteří věnovali ceny na závod: drogerii J. Špína a synové, Květince- Mírové nám 42, lékárně Lege Artis a firmě Luxa light technology, která zajišťovala ozvučení celé akce.

Tato akce se stala již tradiční, a proto se Aerobik studio Orel Dobříš těší s Vámi za rok opět nashledanou nebo dříve, pokud rádi cvičíte, dveře orlovny jsou Vám neustále otevřené.

Za cvičitelský tým vedoucích: sestry Mgr. Klára Jandová, Linda Nechybová a Hedvika Kloudová


Fotogalerie


© 2013 Orel župa Svatováclavská | webmaster |
 
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat